Kvalitní technika


Ani já osobně například nevím, co bych dělala, kdyby třeba technika všechna vymizela úplně ze světa. Já si vlastně nedokáži představit, jak by třeba lidé stavěli domy anebo různá obydlí anebo třeba automobily. Tak třeba automobily chápu, protože k těm vlastně určitě je potřeba nějaká technika a další elektrotechnika, protože jinak by to bez toho samozřejmě nešlo. Potom jsou tady ale také různé odvětví, kdy třeba technika by být ani nemusela, a to například při stavbě domu anebo chat či nějakých chalup vy si možná říkáte, že jsem se asi zbláznila, ale věřte mi, že jsem se nezbláznila.

Nějak se začínat musí.

Když se podíváte třeba někam do historie, a ještě dál třeba před naším letopočtem, tak mi vysvětlete, jak třeba Egypťané stavěli své pyramidy anebo hrobky a tak podobně. Vždyť oni také neměli žádné vrtačky anebo podobné věci, které lidé využívají dnes a bez kterých by se dnes neobešli. Samozřejmě že při našem letopočtem Egypťané měli různé kladkostroje, což dokazuje také historie. Kladkostroj působí na takovém principu, že to nemá samozřejmě společnou nit s elektřinou nebo v technikou, ale je to spíše taková speciální technika, jakou se využívá právě lidská síla. Všechno bylo na lidskou sílu poháněné lidskou silou.

Všechno se dá postavit.

A bylo to tak opravdu všechno. Já si myslím, že v té době, kdy Egypťané stavěli své pyramidy a další hrobky, tak to byla velice vyspělá společnost, i když třeba neměly vůbec žádnou techniku anebo žádné elektrické věci. Tady jde alespoň vidět, že když se chce, tak člověk dokáže všechno. Podle mého názoru by už dnešní lidé asi nedokázali postavit nic, kdyby neměli po ruce nějakou vyspělou techniku, jako například jeřáb. Nebo vrtačku anebo kladiva a tak podobně. Také velice si dávám záležet na tom, abych si kupovala takovou techniku, která je osvědčená a která má třeba ještě záruku. A kdybych měla možnost také zdarma výměny zboží, kdyby se mi to nějak porouchalo. Bohužel si člověk koupí třeba vadný kus už přímo z výroby a je to potom velice škoda, protože člověk zanevře na techniku. 

Back To Top