Už jste někdy používali reklamní bloky?


Už jste někdy používali reklamní bloky? Přiznám se, že já je používám skoro pořád, a tak tomu bylo od střední školy. Na střední školy jsme totiž dostávali docela dost zadaných úkolů a já jsem si to všechno nepamatovala. A co myslíte, že je nejjednodušší udělat?

s

Zapsat si to do reklamního bloku.

Samozřejmě, tehdy byla ještě trošičku jiná doba, teď už si všichni všechno zapisují do mobilů. Ale já si pořád myslím, že je výhodnější si to zapisovat do bloku – psaním si to člověk alespoň částečně zapamatuje. Nemusíte si tam psát ale jenom úkoly – ten prostor můžete vyplnit úplně čímkoliv. Můžete si tam prostě dělat jen poznámky vašich nápadů a námětů. Například já ráda píšu články, a proto si do bloku pravidelně zapisuji aktuální nápady na články a potom je napíšu. Je to pro mě mnohem jednodušší, než kdybych si to měla všechno zapamatovat. Nejsme roboti, abychom si všechno zapamatovali. Samozřejmě, že někdo má fotografickou paměť, a tak si žádné poznámky zapisovat nemusí. Je to určitá výhoda. Ale pojďme si to říct narovinu – lidí s fotografickou pamětí moc není. Blok si můžete dneska koupit skoro úplně všude a stojí pár korun. A jsou i různá provedení bloků a také mají různé barvy, takže je z čeho vybírat.

s

Schůzky

Do bloku si například podnikatelé mohou zapisovat i různé důležité schůzky a meetingy. Mají to vše přehledně na jednom místě a neznají slovo chaos.

Jaký blok preferujete?

Já preferuji takové bloky, které jsou ani ne malé, ani moc velké. Prostě ty, které se mi vlezou do kabelky. Pro mě je zlatá střední cesta nějaký blok, který je tak akorát. Dneska bych vám chtěla doporučit jeden e-shop, kde reklamní bloky seženete. Odkaz máte nahoře pod článkem, stačí na něj kliknout a můžete se podívat, který reklamní blok by vás zaujal. A mají i jiné produkty, tak se určitě nezapomeňte mrknout.

Back To Top