Moto závody


Vždycky jsem toužila po tom, že budu mít motorku. Jenomže moji rodiÄe mÄ› je to stále rozmlouvali. Moje maminka mi říkala, že jezdec na motorce je jako dárce orgánů. Já sice chápu, že moji rodiÄe mají o mÄ› strach, ale zase nechápu, jak opravdu hodnÄ› mÄ› moc láká jízda na motorce. NechtÄ›la jsem nic těžkého, co tÅ™eba jede dvÄ› stÄ› kilometrů v hodinÄ›. Já jsem chtÄ›la nÄ›jakou Vespu anebo nÄ›jaký rychlejší skútr. A i když jsem tohle rodiÄům Å™ekla, že to velice je bezpeÄné, tak mnÄ› to zatrhli a vůbec se jim to nelíbilo. Takže jsem rodiÄům nakonec Å™ekla, že si pořídím prvně elektrokolo potom nÄ›jakou motorku.

Moto závody musí být skvělé.

Vždyť elektrokolo má taky takový motor a je to taky spíš takový lehký typ motorky. Uvidím, jak se nakonec rozhodnu. Nebo se mýlím? Protože maminka si také pořídila motokolo a musím uznat, že to je velice praktické. Také jsem uvažovala nad tím, že si pořídím první elektrokoloběžku. Jenomže když jsem potom zjistila, že se to musí vedle Äasto nabíjet a je to více nároÄnÄ›jší než elektrokolo, tak jsem se radÄ›ji pořídila elektrokolo. I když to elektrokolo bylo dražší než elektrokoloběžka, tak mÄ› to ale nevadí, protože jsem ráda, že jsem alespoň mobilní a nemusím v létÄ› v parnu jezdit autobusem, kde je vždycky veliké vedro.

Mám ráda luxusní motorky.

Takže jsem ráda, že pÅ™i příznivém poÄasí můžu jezdit na elektrokole a Äasem si pořídím také skútr anebo nÄ›jakou lehÄí motorku. Také jsem si říkala, že bych chtÄ›la se svým otcem vidÄ›t i nÄ›jaké moto závody. Víte, co to musí být, když vidíte v akci opravdu rychlé a těžké motorky? ChtÄ›la bych vidÄ›t jak sportovní cross motorky, tak také nÄ›jakou pÅ™ehlídku luxusních a těžkých motorek, které nemá jenom tak nÄ›kdo. A když tak pÅ™emýšlím, tak vlastně ani nevím, po kom lásku k motorce mám. Myslím si, že si také jednoho dne splním sen a zkusím se jen nÄ›kde na chvíli projet luxusní motorkou.

Back To Top