Vaše plavecké schopnosti jsou špatné?


Když někam jedete, chcete si to tam logicky užít na maximum. Platí to hlavně pro letní dovolené, na které se lidé těší celý rok. Vykoupat se v moři je jeden z důvodů, proč přece k moři jezdíme. Přece byste nechtěli strávit celou dovolenou jen sezením na břehu a sledováním ostatních, jak si užívají mořskou vodu? Užijte si ji také, a nebojte se plavat s ostatními. Že to neumíte? Pak máte ideální čas na to si plavání osvěžit. Bude se vám to hodit.

žena bazén

Když si nejste jistí svými plaveckými schopnostmi, je potřeba si je je oprášit. A to nejen z toho důvodu, abyste na dovolené jen nesledovali ostatní, jak si plnými doušky užívají vodu – i když ne tak doslova, ale hlavně z toho důvodu, abyste se nevystavovali nebezpečí. Jen málokdo vydrží skutečně sedět na břehu a nejít do vody. Mnoho lidí si řekne že přece se nic nestane když si kousek od břehu dají pár temp, ale to je častý omyl. Nezkušení plavci, kteří neovládají ani základní styly, často začnou zmatkovat, když jim voda šplouchne do ucha nebo do nosu. A z takového zmatkování celkem rychle vznikne problém zvaný tonutí. Pokud nikdo v okolí není, může jít opravdu o život.

Individuální výuka plavání v Praze Plaveckytrener vám umožní, abyste si zopakovali základní plavecké styly a také se naučili nové. Mnoho lidí se raději zapisuje do individuálních kurzů, protože skupinové jim nevyhovují. Jde o to, že každý má jiné tempo učení se, každý je jinak pohybově nadaný, a pokud o sobě někdo ví, že mu pohyb nejde, nechce se před ostatními ztrapňovat. I takové jsou důvody, proč navštěvovat individuální výuku.

plavání bazén

Většina lidí navštěvovala plavání už na základní škole, ale mnoho si odsud neodnesli. Proto se k nám zapisují lidé, kteří plavat neumí ani v dospělosti. S námi se to změní, nemusíte se bát. Naučíme vás nejen základy, jako je dýchání nebo splývání, ale budete umět několika plaveckých stylů a budete si věřit.

Back To Top