Krásná pleť


Je opravdu hodně různých způsobů, jak my lidé se můžeme starat sami o sebe. A v tomto případě bych se chtěla bavit hlavně o takovém způsobu péče o sebe, že se vlastně chcete starat o svou pleť, protože mnoho lidí určitě chce, aby jejich pleť byla opravdu co nejdéle vláčná a pružná a také, aby vypadala hlavně mladě. Mimo to, že budete třeba mít zdravý životní styl a podobně, tak bych také doporučovala pravidelné návštěvy, třeba kosmetičky anebo také dermatologa. Nikdy nevíte, co se vám bude hodit anebo co vám vaše kosmetička nebo dermatolog řekne, abyste se mohli o sebe více starat. Mě samotnou nejvíce uchvátily hlavně pleťové masáže a pleťová jóga, protože opravdu vaši pleť udrží dlouho v kondici a vy omládnete o několik let.

Ráda o sebe pečuji.

Také doporučuji různé potravinové doplňky. Collagen je pro mě na prvním místě. Já sama užívám kolagen už šestým rokem a musím říct, že mě opravdu hodně pomáhá a kolagen není vhodný jenom na krásnou a jemnou a pružnou pleť, ale také kolagen je vhodný na to, když třeba máte oslabené kloubní vazivo anebo chcete zpevnit vlasy a nehty. Také kolagen vám v tomhle moc rád pomůže a kolagen není tak úplně drahý, jak si mnoho lidí myslí.

Mám také kolagenové rtěnky.

Moje maminka si vždycky myslela, že když něco opravdu hodně pomáhá a je to kvalitní, tak je to také drahé. V tomhle případě to naštěstí ale vůbec neplatí. Můžete si vybrat z několika druhů kolagenu, můžete mít normálně hovězí kolagen anebo přírodní kolagen anebo dokonce také mořský kolagen. Samozřejmě, že jsou lidé, kteří jsou třeba vegani a nechtějí mít nic ze živočichů. V tomto případě také existuje rostlinný kolagen, kteří normálně mohou vegani a nemusí se obávat, že by tam bylo něco živočišného původu. Ovšem ale nezapomeňte na to, že kolagen se v těle postupem času sám přestává vyrábět, tak je dobré ho doplňovat.

Back To Top