Co jsou to elektronické cigarety?


Elektronické cigarety jsou skvělou alternativou pro klasické papírové cigarety, které se plní tabákem a zapalují se ohněm. Jsou hlavně zdravější variantou. Při spalování tabáku se uvolňují nebezpečné látky, které škodí našemu zdraví. Výzkum elektronických cigaret ještě není úplně u konce, ale už teď je jasné, že jde o zdravější variantu oproti klasickým cigaretám. Proto spoustu lidí na tyto cigarety přechází. Dokáží plnohodnotně nahradit klasické cigarety, a navíc mají spoustu výhod.

vapoání

Náplně do elektronických cigaret se dají koupit v mnoha nejrůznějších příchutích. Pokud přecházíte na elektronické cigarety z klasických cigaret, určitě oceníte, že se dají koupit v tabákových příchutích. A můžete si navíc vybrat jaký druh tabáku chcete. Pokud nechcete tabákové příchutě, můžete si vybrat jiné, například nějakou ovocnou. Můžete si koupit náplně s různou silou nikotinu, od těch nejslabších až po nejsilnější, které se silou vyrovnají klasickým cigaretám. Pro ty, kteří s kouřením končí a chtějí jen něco pro pocit, že kouří, se vyrábí i náplně bez nikotinu. Vapování je na odvykání opravdu skvělé.

Elektronická cigareta se velmi snadno naplní. Každá elektronická cigareta se plní trochu jiným způsobem, ale v podstatě jen odšroubujete horní část cigarety a naplníte jí liquidem, který si zakoupíte. Liquidy si dokonce můžete míchat sami doma. Vyjde vás to levněji a můžete si zvolit intenzitu chuti.

elektronické cigarety

I nabíjení elektronických cigaret je velmi snadné. Většina se nabíjí přes micro USB, což je skvělé, jelikož si ji můžete nabít vždy, kdy budete potřebovat. Můžete ji nabít skrze nabíječku, počítač, notebook, powebanku nebo USB zástrčku v autě. Díky snadnému nabíjení máte jistotu, že nikdy nebudete bez své cigarety. Ale stejně si většina vaperů pořizuje elektronických cigaret více, aby je mohli v případě nutnosti střídat.

Back To Top