Doba plesů a večírků


Ano, existuje období, kdy se vrháme do víru tance a všeobecných zábav. Někteří lidé mají rádi tlačenici na tanečním parketu a také považují za svou povinnost navštívit nějaké to povyražení. Zde se mohou dámy ukázat, protože představují svůj vkus a jejich večerní róby musí všichni obdivovat. Běda muži, který pronese v tomto směru něco posměšného, nebo nedej Bože hanlivého. V tomto okamžiku se v očích této dámy propadá někam hodně nízko, zhruba někde mezi lovnou zvěř. Nebo také mezi zvěř, jíž se štítíme. A věřte pánové, že kdyby mohly dámy s sebou na ples brávat jen malý samopal, vracely by se domů samy.

žena v šatech

A tak se již týden či měsíc před pořádanou akcí nakrucují ženy i dívka před zrcadly a skoro všechny shodně konstatují, že v tomhle jsou prostě nemožné a že potřebují nové šaty. Námitka pana manžela, že jsou teprve rok staré není v žádném případě akceptována. Muž se tím vlastně zařazuje mezi onu již výše citovanou zvěř. A pokud mu na hlavě nepřistane kastrol nebo něco jiného, může to považovat za zázrak.

Jenže, ona ta legrace něco stojí. Nové společenské šaty nestojí pár šupů, pokud chce dáma zapůsobit, musí muž pustit chlup. Jenže on měl několik výdajů, a tak je v jeho peněžence v současnosti tak trochu poušť. Ach jo, co s tím.

šaty na pláži

No, pánové, nezoufejte. Autor článku sice tuto situaci nezná z vlastního života, ale chápe, v čem jste se ocitli, a tak vám přináší návod, jak z této situace ven a zachovat si čistý štít živitele rodiny. Ovšem chce to rozumný přístup všech žen v domácnosti. Tedy jen těch, které se chtějí té či oné merendy účastnit. Můžete jim totiž doporučit, stejně jako nyní doporučuji vám půjčovnu společenských šatů Praha.

Šaty jsou zde naprosto čisté a jako nové. Nenajdete na nich jedinou skvrnku, jediný nevyžehlený záhyb. Zkrátka, nelze poznat, že nejsou zrovna z obchodu. Nuže, vyzkoušíte to?

Back To Top