Zabalte to


Mít doma dostatek úložných prostor je snem mnoha lidí, bohužel ne každý má to štěstí. Někdo se musí spokojit s jednou komůrkou a někdo má jen prostor na krabice pod postelí. Vždycky je potřeba promyslet, které věci jsou pro vás nutné a které můžete s klidnou myslí poslat dál a nebo vyhodit. Schraňování věcí není dobré z několika důvodů, a jedním z těch nejdůležitějších je že mnoho věcí zabere hodně místa. Pokud s místem bojujete, určitě věci pravidelně třiďte. Pak vám odpadne starost kam všechno nacpat.

krabice ve skříni

Čas od času když noc vytřídíme, řešíme kam s danou věcí dál. Existují různé bazary i na sociálních sítích, kde můžete věci prodat někomu, kdo je ještě využije. Prodat se dá nejen oblečení po vás i po dětech, ale i domácí potřeby, knihy, elektronika a dokonce i kosmetika. Cokoliv se vám nehodí, můžete zkusit prodat nebo alespoň darovat. Když si věc koupí někdo kdo nebydli poblíž vás, nejspíš bude věc chtít poslat. Ať už ji pošlete poštou nebo přes nějakou alternativní doručovací službu, nejspíš ji budete potřebovat pořádně zabalit. I kdyby šlo o věc za pár desetikorun, byla by škoda kdyby se rozbila.

kartonová krabice

Jak zabalit?
Křehké věci by se měly zabalit do bublinkové folie, a poté vložit do krabice. Nejlépe uděláte, když krabici http://www.ekobal.cz/obalovy-material/ochranne-folie-vyplne-obalky/ ještě vystelete například zmačkanými novinami, protože často dopravci s krabicemi hází nebo jim mohou spadnout. Minimalizujete tak riziko že se věc rozbije. Mezi oblíbené obalové materiály patří nejen bublinková folie a pevné lepicí pásky, ale i kartonová krabice z pětivrstvé lepenky 2pack.cz
. Je pevná a vydrží i trochu horší zacházení. Díky tomu že je k dostání ve více rozměrech ji můžete použít nejen na odesílání balíků, ale i na skladování věcí. Dají se uložit do skříní, zkrátka mají daleko více využití, a potřebovat je budete i při stěhování. Karton je obal, který vám usnadní život.

Back To Top