Uklízecí firma


Rozházené hračky, nepořádek v kuchyni, koupelně a na stole.. chcete udělat tolik věcí, uklidit, zamést, povysávat, utřít prach, ale místo toho absolutně nic nestíháte… No jo, to je osud nás maminek a občas postihne každou z nás. Nejsme roboti, abychom všechno zvládaly. Občas bychom taky měly myslet na to, že i odpočinek by měl být na žebříčku našich priorit. Maminky na mateřské dovolené na sebe často ale zapomínají, jsou dvacet čtyři hodin v pohotovosti, starají se o svoji ratolest a vůbec na sebe nemyslí. Že by si chvilku lehly, zavřely oči a pustily si dobrou hudbu. Já kolikrát zapomínám i dodržovat pitný režim, a to je teda fakt hrozné. Kdo nezažil, nepochopí.

s

A pak po celém dni si vlastně uvědomím, že jsem do sebe nedostala žádné tekutiny a řeknu si – cože? Jak je to možné? Bohužel to je možné. Ve shonu povinností jsem zapomněla sama na sebe a na své tělo. Proto jsem si vymyslela takovou vychytávku (ano, zní to šíleně), že každou hodinu a půl si nastavím upozornění na telefonu, s varováním, že se musím napít. Občas si připadám jako malé dítě, ale funguje. Kdo si myslí, že jsem blázen, ať si to říká, pro mě je důležité, že na sebe takhle přes den nezapomenu.

s

A ještě jedna věc. Asi máte i otázku, jak to zvládám s tím úklidem, když mám dvě děti? Úplně jednoduše. Trvalo to dlouho, než jsem se osmělila, ale zavolala jsem si na úklid frýdek místek uklízecí firmu, která mě všechno vždycky tak krásně uklidí a srovná, utře prach, povytírá a povysává, že se to tu leskne jako na zámku a já nemůžu být spokojenější. Pokud byste taky hledali někoho na úklid, tak právě tuhle firmu doporučuji. Je spolehlivá, má super přístup a nebere si od klientů nelidské peníze. Naopak – cena je nastavená pro všechny tak, aby si i maminky na mateřské dovolené mohly úklid dovolit a věnovat se samy sobě.

Back To Top