Skomírá váš vztah?


Sex je běžnou součástí každého zdravého, a hlavně funkčního vztahu. Je jasné že v dlouhodobých vztazích dojde po pár letech k nějakému druhu stagnace až možná nudě. Už není moc co zkoumat, a tím spíš pokud má pár děti. Pak už není příliš moc prostoru pro intimnosti a celý vztah tím trpí. To ale není jediný důvod proč intimní život dostává trhliny. Je to také Tim, že řada mužů nedosahuje erekce a nebo nemají na sex chuť. Může se také stát že muž už nemá takovou výdrž a tak dojde k ejakulaci po pár minutách. A nebo naopak vůbec. To všechno jsou problémy, které se dají poměrně jednoduše řešit.

kondom na ruce

Muži mají rádi jednoduchá řešení
Pro muže jsou problémy se sexem a jejich intimními partiemi natolik intimní, že je neradi sdílí s lékaři. Jenže jedině návštěvou lékaře je možné odhalit případná onemocnění. Poté je možné začít řešit všechny problémy, které muž má. Část mužů i dnes bere Viagru. Kdo by ji neznal? Je to legendární modrá pilulka, díky které po pár minutách dojde k erekci. Jenže problém je, že ta erekce může trvat i mnohem déle než by bylo zdrávo. A navíc je k dostání jen na lékařský předpis. Může se stát že se muž rozhodne k ní najít cestu třeba na internetu, což je ale nejhorší možné řešení, protože taková pilulka může být životu nebezpečná – má nejasný původ i složení a v podstatě nikdo nenese zodpovědnost za to, když dojde k problému.

doplněk stravy

Nejlepší je svěřit tyto problémy do rukou bylinek. Jednou z nich je arginin, který je součástí celé řady volně dostupných přípravků na erekci. Poruchy erekce jsou totiž normální, a pokud nejsou dlouhodobé, mohou se řešit bylinkami. Jaké má arginin účinky? Okysličuje krev což má vliv na fyzickou výdrž. Má tedy přímý vliv na váš intimní život. Rozhodně stojí za to vyzkoušet bylinky, které se k léčbě poruch erekce užívají déle než byste asi čekali.

Back To Top