Když darovat tašku s potiskem, tak barevnou


Textilní reklamní tašky s potiskem Promotextilie zaujaly své pevné místo mezi reklamními předměty již dávno. Patří spolu s oděvními výrobky k nejoblíbenějším. Tašku lze totiž velmi pohodlně složit do kabelky či do batůžku, a máte v záloze odkládací prostor pro vaše neočekávané nákupy. Kupříkladu se rozhodnete cestou z práce zajít do supermarketu a nakoupit suroviny pro váš oblíbený bramborák nebo palačinky s tvarohem a ovocnou dření, a nemusíte kvůli tomu nakupovat u pokladny igelitové, víceméně jednorázové velké tašky.

dívka na nákupech

Tašku s potiskem lze darovat kdekomu, ovšem tašky bývají barevné, a tak byste měli mít předem jasno, jakou barvu pořídit, případně více barev, abyste ve svém snažení uspěli.

Červená – sytá červená, více do vínova, je velmi výrazná a hodí se zejména pro kontrastní oblečení, kde spolu s ním vynikne v zajímavé kombinaci. Červené barvy si povšimne každý, protože doslova svítí. K červené se ovšem nehodí černá, která tak trochu připomíná vlajky hitlerovského Německa. Volte k červené zejména bílou nebo žlutou a uvidíte, že rozhodně zaujmete pozornost.

Bílá – bílé tašky jsou univerzální a můžete je darovat každému. Budou dobře vypadat u džínových kalhot, květovaných šatů, kárované sukně anebo módního dámského kostýmu. Bílá se dobře hodí i ke sportovnímu oblečení, kde dominují bílé tenisky.

barevné tašky

Žlutá – žlutá barva tašek s potiskem vylepšuje náladu a podporuje dobré mezilidské vztahy. Darujte ji každému, kdo si chce udržet přátelství či partnerský svazek a noste ji často někam do prostředí, kde se pohybuje mnoho lidí. Žlutá zklidňuje emoce a bystří smysly, a to nejlépe v kombinaci s modrou a bílou barvou. Černá naopak se žlutou vytváří koncept nebezpečí, což je v přírodě patrné kupříkladu na černožlutých pruzích vos a sršňů.

Okrová přírodní – některé tašky mohou být v barvách přírodních tkanin, anebo je alespoň připomínat. Ty se dobře hodí k rustikálnímu či retro stylu a k oblečení z přírodních materiálů, jako jsou například lněné kalhoty či vlněné svetry. Dobře však vyniknou i u velmi pestrobarevných triček a mikin v kombinaci s kalhotovou džínovinou.

Back To Top