Jak zabavit svatebčany?


Svatba není jen o hledání dokonalého místa a data pro její konání, ale také o tom zajistit všechno co na ní chcete. Připravit krásnou svatbu není nic jednoduchého, a často si budoucí nevěsty nechávají pomáhat od svatebních koordinátorek, které dokážou často zařídit i zdánlivě nemožné. Pokud její služby využijete, možná vám pomůže připravit i plán zábavy. Záleží vždy na tom, kolik lidí na svatbě bude.

nevěsta a ženich

Větší svatby jsou většinou náročnější na přípravy i na finance. Je těžší na nich vymyslet zábavu na několik hodin, protože menší svatby většinou nebývají až do noci. Pokud se chcete bavit od obřadu až do nočních hodin, budete muset hosty udržet v pozoru. Při výběry zábavy musíte dbát i na to, zda na svatbě budou malé děti a kdy budou mít případně večerku. Ideální zábava na svatbu je taková, která dokáže zaujmout všechny napříč věkovými kategoriemi, které jsou na dané akci přítomné. Mnoho svatebních hostů mívá děti, které musí jet s nimi, a i proto je dobré volit takovou zábavu, která zaujme i malé děti. A jaká zábava to je?

kouzelník trik

Jsem profesionální kouzelník, který nabízí svoje vystoupení nejen na firemní večírky a oslavy narozenin, ale samozřejmě i na dětské či dospělé oslavy a svatby. Můj program je pečlivě vytvořený pro každou událost zvlášť. Chci pobavit všechny, takže předvádím představení pro všechny, a poté mívám jeden trik pro každý stolek. Dětem nějaký malý trik ukážu detailně aby se ho samy mohly naučit, a také jim vyrábím zvířátka z balonků. Moje vystoupení je možné přizpůsobit na míru vašim potřebám.

Na mém webu si můžete zarezervovat termín který potřebujete. Vánoční večírky a svatební sezona od květina do září bývá pravidelně plná měsíce předem, proto je nejlepší neotálet a termín si zarezervovat včas. Díky tomu budete mít zábavu připravenou na 100 a můžete se spolehnout že vše proběhne jak má.

Back To Top