Bydlete moderně


Rodinné domy se stále staví. Pozemků už je poměrně málo a tak často musí lidé stavět i tam, kde by za normálních okolností nejspíš nestavěli. Jestli i na vás zbyl pozemek který úplně nevyhovuje vašim představám, budete si muset vybrat projekt, který na váš pozemek bude sedět. Dokud je pozemek v rovině, není důvod k obavám. Je spíše otázkou, zda si dům nechat postavit a nebo si ho postavit svépomocí. Obě možnosti mají klady i zápory.

zděný bungalov

Stavba svépomocí je levnější co se týče nákladů za práci, ale je hodně časově i fyziky náročná. Lidé kteří se rozhodli stavět svépomocí v diskusích na sociálních sítích často říkají, že by do toho už nikdy nešli. Po práci se musí věnovat stavbě, na nějakou dobu musí odsunout rodinný a partnerský život na druhou kolej, a to každý vztah neustojí. Možná to nestojí za ty ušetřené peníze.

Stále více lidí hledá stavební firmu, která je schopná jim postavit dům v relativně krátkém čase. My nabízíme klientům desítky projektů, které jsme připravili v souladu s požadavky na moderní bydlení. Vybrat si u nás můžete dřevostavby i zděný bungalov na klíč. Všechny projekty jsme schopni zrealizovat jako dřevostavbu i zděný dům. Největší zájem o bungalovy, protože dobře vypadají a většinou jsou přízemní, což většině lidí vyhovuje.

klíč k domu

Mezi naše klienty patří několik známých osobností, a nejen jejich recenze na naši firmu si můžete prohlédnout na našem webu. Zde si také můžete prohlédnout naše typové projekty včetně půdorysu. Najdete zde i některé hotové domy, takže uvidíte jak dům vypadá v realitě i s fasádou. Všechny domy dodáváme kompletně hotové, musíte si sehnat jen linku.

Naše domy jsou nízkoenergetické, protože díky zabudovaným solárním panelům a tepelnému čerpadlu budou vaše náklady na provoz minimální. Nechte si postavit dům od nás, rozhodně budete další spokojení klienti.

Back To Top