Co je to kratom a jaké jsou druhy?


Je v pořádku někdy nerozumět něčemu, co se vás ani nedotýká, protože se to třeba týká jiné věkové skupiny, nebo se to celkově týká úplně jiné skupiny lidí, než ve které vy osobně jste. Každá specifická skupina lidí má své znaky a zvyky, kterých se drží a třeba ostatní tomu ani nemusí rozumět. Často se bavíme například o drogově závislých a naproti tomu normálních lidech. Tyto dva světy jsou naprosto odlišné až natolik, že mnohdy jeden druhému z jednotlivých skupin ani nerozumí i přestože se dříve třeba jednalo o úplně normální lidi a stali se později závislými. I to se někdy stane, lidé nemusí nutně být z rodiny narkomanů, aby se jedním stali.

kratom

Ba naopak jsou i případy, kdy lidé z rodiny narkomanů jdou svou vlastní cestou a jsou úspěšní, nechtějí jít ve šlépějích jejich rodičů, což se dá naprosto pochopit. Ne všichni jsou ale tak silní, a tak se i většinou, bohužel častěji stává, že lidé z těchto rodin jdou ve šlépějích jejich rodičů a stanou se z nich narkomani také. Je to pak smutné a mnohdy jim není pomoci. Dnešní doba s sebou nese plno nových věcí, kterým většina lidí ani nemusí rozumět, protože se jich to netýká a týká se to třeba jen mladých lidí, kteří tyto trendy sledují. Někdy se to ale dostane i ke starším lidem, ti tomu ale třeba ani nerozumí.

kratom

Řeč je například o kratomu. Jistě o tom starší generace slyšela, ale neví přesně, o co se jedná a co to vlastně je. Je to ale naprosto v pořádku, od toho je tady tento článek. Kratom je totiž rostlina, kterou můžeme do určité míry považovat za léčivou, a to podobně jako například konopí, kterému už ale starší generace rozumí. Kratom má několik druhů třeba podle barvy. Může být bílý, zelený, červený, a nebo kombinace zeleného a červeného, a to žlutý (gold) kratom, který se z nich vyrábí sušením. Tímto se pak mění jeho vlastnosti a účinky, proto každý kratom podle barvy má trochu jiné účinky a třeba i jinou sílu. Kratom vás může nabudit, může vás ale také uklidnit a dostat vás od depresí a podobně. Jen je třeba jej užívat s mírou.

Back To Top